Ljuskrona barockstil
2018-09-14
570067
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, barockstil, olikslipade prismor, stomme i mässing, femarmad, höjd 60, diameter 42 cm
Bruksslitage