Jack Dempsey boxning autograf bok Sport

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

JACK DEMPSEY, BOXNING, autograf på fotografi, ca 25,5x20,5 cm, samt signerad menu "Jack Dempsey´s" - Broadway Bar&Coctail Lounge, New York, ca 36x24,5 cm, bok: Jack Dempsey The Idol of Fistina (revised edition), servett samt tändstickor med Dempsey-motiv medföljer

Fläckar, slitage

570060

2018-11-25