Georg Lodström oljemålning
2018-09-12
570053
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG LODSTRÖM (1915-1972): "Mot Holmhällar", signerad och daterad Lodström -61, olja på duk, ca 38x46 cm