Jockum Nordström offset
2018-09-12
570015
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM, "Exlibris", offset, signerad och daterad i trycket Jockum AP 9/100, bildyta ca 15x12,5 cm