Sideboard
2018-09-15
569974
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, Louis XVI-stil, omkring 1900, skiva i sten, beslag i mässing, fanerad med rot, höjd ca 86, 120x51 cm
Ytskador, slitage, nyckel och ett lås/ beslag saknas, repor