Hans-agne Jakobsson golvlampa
2018-09-12
569941
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, golvlampa, Markaryd, 1900-talets andra hälft, mässing, etikettmärkt, höj- och sänkbar
Foten med smärre bucklor