Peter Dahl litografi
2018-09-12
569935
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Kroginteriör, signerad och daterad Peter Dahl, 41/375, färglitografi, bildmått 42x59 cm