Golvlampa
2018-09-12
569888
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i metall med detaljer i mässing, totalhöjd ca 151 cm
Bruksslitage, smuts, enstaka små bucklor på fot, något sned, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.