Ljuskrona 1900-tal
2018-09-14
569763
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, stomme i mässing, för 5 ljus, elektrifierad, behängd med olikformade prismor, höjd 73, diameter 52 cm
Bruksslitage