Vävnad i gobelängteknik
2018-09-12
569714
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄVNAD, gobelängteknik, "Holofernes" monogramsignerad EN och daterad 1919, ca 89x50 cm
Skada