Carl Anton akvarell
2018-09-12
569702
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL-ANTON AXELSSON (född 1933): Stockholmsmotiv, signerad Carl Anton, blandteknik på kartong, 23x28 cm, skulpterad ram