Uno Vallman oljemålning
2018-09-12
569698
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): "Dödansaren" signerad, olja på pannå, 24x30 cm