Karl Höglund färglitografi
2018-09-11
569632
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940), Par på cykeltur, signerad Karl Höglund, HC-upplaga, färglitografi, ca 60x42 cm
Ej examinerad ur ramen