Autografer Ishockey Sport

Autografer Ishockey Sport
Autografer Ishockey Sport
Autografer Ishockey Sport
Autografer Ishockey Sport
Autografer Ishockey Sport
Autografer Ishockey Sport
Autografer Ishockey Sport
Autografer Ishockey Sport
Autografer Ishockey Sport
Autografer Ishockey Sport

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

SAMLING AUTOGRAFER, Ishockey, 1950-tal, delar av Sovjetunionen, USA, Canada, Tre Kronor, Tjeckoslovakien mm, tidningsurklipp, pappersark, varierande mått

PROVENIENS: Autograferna är tagna direkt av nuvarande ägare. Delvis utanför Johanneshov, Kristinebergs hotell, Hotell Malmen Söder på 1950-talet.

569585

2018-11-25