Harald Lindberg oljemålning
2018-09-11
569576
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): Kustbild, signerad Harald Lindberg, olja på pannå, ca 35x48 cm