Porträtt Vapen
2018-10-22
569565
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHN ARSENIUS (1818-1903): Porträtt av majoren D Lilliehöök, signerad och daterad 1858, olja på duk, ca 42x32 cm
Krackelering