Esaias Thorén Färglitografi
2018-09-27
569564
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -80, färglitografi, 157/280, bladmått ca 50x39 cm