Petter Färglitografi
2018-09-15
569499
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETTER, Porträtt av Lill-Babs, signerad Petter, färglitografi, epreuve d´artist, bildmått ca 54x42 cm, oramat blad