Angelica Wiik Färglitografi
2018-09-15
569495
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Nattbad", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, numrerad 186/290, signerad "Angelikca Wiik", bladmått ca 58x41 cm, oramat blad