Oscar Reuterswärd färglitografi
2018-09-11
569488
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur i gult och grått, signerad och numrerad Oscar Reuterswärd 52/200, färglitografi, bladmått ca 72x54 cm