Peter Dahl färglitografi
2018-09-11
569484
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans Epistlar, angående landstigningen vid Klubben i Mälaren, signerad Peter Dahl, färglitografi, 29x42 cm