Helmut Mantel oljemålning
2018-09-11
569465
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HELMUT MANTEL (född 1925): Landskap, olja på duk, signerad E H. Mantel, 48x110 cm