Sven-Olof Ehrén färglitografi Stockholmsmotiv
2018-09-11
569456
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, Gamla stan, signerad och daterad -76, färglitografi, 308/360, bildmått ca 34x54 cm