Armring sterlingsilver Tiffany & CO
2018-09-12
569317
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TIFFANY & CO, armring, sterlingsilver, 1980-tal, stämplad TIFFANY & CO, MEXICO 925, innerdiameter 6,2 cm, vikt ca 53,5 g
Bucklor, bruksslitage