Carl Einar "Figge" Fredriksson oljemålning
2018-09-11
569299
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Blomsterstilleben, signerad och daterad Fredriksson -42, olja på duk, ca 46x38 cm