Örhängen Dew drops Lynggaard
2018-09-11
569283
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
CHARLOTTE LYNGGAARD, "Dew Drops", örhängen, 1 par, 18 k guld, rutilkvarts, briljanstlipade diamanter totalt ca 0,06 ct, kvalité W(H)/SI, för firma Ole Lynggaard, stämplade Ole L, CL, höjd ca 2,2 cm , vikt ca 8,9 g
Ringa bruksslitage