Ring med diamanter
2018-09-11
569258
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, briljantslipade diamanter totalt 0,85 ct, enligt gravyr, kvalité ca W(H)/SI, omkring 1900-talets mitt, ringstorlek ca 17 mm/53, vikt ca 3,5 g
Bruksslitage, namngravyr