Miniatyrmålning 1800-tal
2018-09-11
569254
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MINIATYRMÅLNING, på benplatta, 1800-talets slut, bachannalt motiv föreställande satyr samt najad, mått ca 9x6 cm
Slitage