Urnor gjutjärn
2018-09-11
569232
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
URNOR, gjutjärn, 2 st., dekordelar i form av rocailler, kvadratisk resp. rund fot, diameter 20-22 cm, höjd 30-31 cm
Bruksslitage, ytskador