Bernhard Oscarsson olja Konstsamling Karlzén
2018-09-23
569182
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Bärplockerska, signerad och daterad Oscarsson 42, olja på duk, ca 55x46 cm,
Läs mer