Jan Naliwajko blandteknik
2018-09-10
569140
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Komposition, signerad och daterad J Naliwajko 1989, blandteknik, ca 56x76 cm