Utagawa Kuniyoshi (1797-1861)
2018-09-10
569071
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UTAGAWA KUNIYOSHI (Japan, 1797-1861): 2 resp 1 del/ar av triptyk, skådespelare, vardera delen ca ca 37x24 cm, oramade
Smärre skador ochg slitage, de 2 bladen uppfordrade