Gusten Widerbäck Konstsamling Karlzén
2018-09-23
569070
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): Väderkvarn, signerad G. Widerbäck, olja på pannå, ca 24x29,5 cm,
Läs mer