Elis Ryberg oljemålning
2018-09-08
568985
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): "Innerskärgård", signerad Elis Ryberg, olja på duk, 46x55 cm