Vas Kina
2018-09-08
568975
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, keramik, Kina, 1900-tal, glaserad, höjd ca 25 cm
Borrad, nagg, glasyrbortfall