Elis Ryberg oljemålning
2018-09-08
568974
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): "Järntorget´´, signerad Elis Ryberg, a tergo daterad 1973, olja på pannå, 55x46 cm