Bordsarmaturer
2018-09-08
568965
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSARMATURER, 1 par, porslin, 1900-talets mitt, balusterformade, grön glasyr, höjd exkl. lampfattning ca 37 cm
Slitage