Yrjö Edelmann färglitografi
2018-09-08
568898
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med vikt papper, signerad Y Edelmann, numrerad 72/150, färglitografi, ca 64x90 cm