Lennart Aschenbrenner färglitografi
2018-09-08
568890
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition med korslagda träspatlar, signerad och daterad Aschenbrenner -74, numrerad 30/75, ca 60x80 cm