Lennart Aschenbrenner färglitografi
2018-09-08
568887
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition med röd diskhandske, signerad och daterad Aschenbrenner -74, numrerad 48/72, ca 60x80 cm