Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2018-09-08
568870
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Utsikt mot Strandvägen, signerad V Kliuchnikov, daterad atergo 2009 olja på duk, ca 40x34 cm
Oramad