Bokhylla
2018-09-08
568850
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKHYLLA, 1900-talets mitt, fanér i alm, delvis flyttbara hyllor, höjd ca 87, 28x141 cm
Fanérskador