Joakim Allgulander färglitografi
2018-09-08
568823
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "White spot", signerad Joakim Allgulander, numrerad 192/210, litografi, bladstorlek ca 36x30 cm, oramat blad