Såssnipor 2 st silver
2018-09-10
568813
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SÅSSNIPOR, 2 st, silver, rokokostil, 18/1900-tal, svensk importstämpel, fötter och hänkel med blomsterdekor, den större med invändig förgyllning, längd ca 15 resp. 19 cm, vikt ca 481,5 g
Synlig lödskarv