Åke Wilhelm Andersson
2018-09-10
568805
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Komposition, signerad åwa, olja på duk, ca 70x100 cm