Edvin Ollers oljemålning
2018-09-09
568755
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Landskap, signerad och daterad E. Ollers 1940, olja på pannå, 55x66 cm