Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2018-09-07
568732
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Kärleksgudinnan, signerad och numrerad 55/380, färglitografi, bladmått ca 45x34 cm