Andreas Wargenbrant
2018-09-09
568716
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Äpple, signerad och numrerad 16/99, förgylld brons, höjd 33 cm