Andreas Wargenbrandt dalahäst gjutjärn
2018-09-09
568715
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst med föl, svartmålad med förgyllda fällt gjutjärn, signerad och daterad 2018, höjd 10 cm, längd 33,5 cm