Väggarmaturer art deco
2018-09-07
568668
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄGGARMATURER, 1 par, vitmetall, 1920/30-tal, art deco, kupor i frostat glas, stämplade C.G.HALLBERG, höjd ca 26 cm, djup från väggen ca 35 cm
Slitage